Aftermovie Euro-Chess 2017


Download hier het Eindverslag (Final Report) van Euro-Chess 2017 in Budapest


De sponsoren die onze deelname aan

Euro-Chess 2017 mogelijk hebben gemaakt:



Foto's


Video's



Schaakuitslagen:

Groep A

Place  S. No. Name Fed. FIDE Local Total S.B. VS+
1 7 Chałas, Dawid POL R 1502 1000 6.0 18.00 8;5;6;2;1;
2 4 Dobosz, Kacper POL R 1614 1000 5.0 14.50

1;5;6;

3 8 Godollei, Zsombor HUN 1642 1000 5.0 13.00 6;3;2;1;
4 2 Beck, Jules GER 0 1000 3.0 9.25 3;5;
5 3 Wolski, Łukasz POL R 1294 1000 3.0 8.50 1;6;
6 5 Jankowski, Igor POL R 1264 1000 3.0 7.75 6;3;
7 1 Wolfgramm, Egon Ger 0 1000 1.5 4.50 2;
8 6 Bracikowski, Bartosz POL 0 1000 1.5 3.00 1;

Groep B

Place S.No. Name Fed. Total Bch. Prog. MBch. Wins
 1  6 Simon, Fule HUN 8.5 47.50 42.0 37.00 8
2 7 Hanne, Gelders BEL 6.5 47.00 29.0 35.00 5
3 19 Max, Spachta CZE 6.0 49.00 36.0 37.00 5
4 1 Vit, Barth CZE 6.0 48.00 32.0 37.00 6
5 2 Lubos, Chlanda CZE 6.0 45.50 29.0 33.50 6
6 8 Eline, Gelders BEL 5.5 47.00 29.0 35.50 5
7 3 Kay, Curfs NED 5.0 46.50 29.0 35.00 5
8 20 Axel, Tromer GER 5.0 34.00 19.0 25.50 5
9 10 Peter, Keune NED 4.5 41.00 22.0 31.50 4
10 9 Martin, Holina CZE 4.5 38.00 22.5 29.50 4
11 14 Andre, Metonidze BEL 4.0 46.50 24.0 37.00 3
12 13 Lea, Massloch GER 4.0 39.00 21.0 29.50 4
13 5 Maurits, Douven NED 4.0 38.50 23.0 31.00 4
14 4 Eddie, Dawid BEL 4.0 37.00 15.0 29.50 2
15 15 Jonatan, Pavelka SVK 3.5 37.00 15.0 28.00 3
16 12 Felix, Lubs NED 3.5 35.00 15.5 28.00 3
17 11 Wim, Korporaal NED 3.0 35.00 16.5 28.50 2
18 17 Rene, Schaeks NED 3.0 31.00 11.0 25.00 3
19 18 Claire, Smeets NED 2.5 35.50 11.5 28.50 2
20 16 Denis, Reicher SVK 1.0 32.00 5.0 25.00 0

Groep C

Place S.No. Name Fed. Total Bch. Prog. MBch. Wins
 1 12 Mike, Eggen BEL 10.0 65.50 55.0 56.50 10
2 3 Dave, Kengen NED 9.0 72.50 63.0 57.50 9
3 16 Rick, Huntelerslag NED 7.0 67.50 39.0 54.50 7
4 13 Pambu, Nzuzi BEL 7.0 66.50 38.0 53.50 7
5 2 Ales, Mazurak CZE 6.5 69.50 44.5 56.50 6
6 5 Jayden, Boesten NED 6.5 66.00 40.0 53.00 6
7 15 Pengbo, Ye BEL 6.5 61.00 34.5 51.00 6
8 18 Veronika, Frybova CZE 6.5 54.00 35.5 44.00 6
9 7 Levi, Persoon NED 6.0 63.00 35.0 53.00 6
10 11 Mika, Geraads BEL 6.0 60.50 31.0 51.50 6
11 6 Karolina, Mankova CZE 5.5 70.00 39.0 57.00 5
12 10 Matej, Rideg SVK 5.5 51.50 30.0 44.50 4
13 1 Adam, Fizik SVK 5.0 57.00 31.5 47.00 4
14 4 Jannes, Plietker GER 3.0 52.50 19.0 45.50 3
15 9 Lucas, Schneider GER 3.0 52.00 21.0 45.00 2
16 8 Lubomir, Cmar SVK 3.0 51.50 20.0 45.00 3
17 14 Paul, Reilmann GER 3.0 51.00 18.0 44.00 3
18 17 Sophia, Schmidt GER 0.0 57.50 0.0 44.50 0

Groep D

Place S.No. Name Fed. Total S.B. VS+
 1  6 Mazurák, Adam CZE 8.0 29.75 4;3;2;1;8;7;10;
2 5 Vaessen, Tess NED 7.5 26.50 10;4;3;2;1;8;7;
3 9 Strenner, Hajnal Csillag HUN 7.0 28.00 10;8;7;5;3;
4 4 Tarkos, Timothy SVK 6.0 19.00 7;1;3;1;8;
5 1 Vass, Dominik HUN 4.0 10.25 10;8;2;
6 7 Nagy, Robert HUN 4.0 9.00 2;1;8;10
7 3 Szortyka, Oskar POL 3.5 9.00

8;7;10;

8 2 Nagy, Anna T. HUN 2.0 10.00 3;
9 8 Papp, Alfonz HUN 2.0 3.00 2;10;
10 10 Berkei, Szilveszter HUN 1.0 2.00 2;

Extra Groep

Place S.No. Title Name Fed. FIDE Total S.B. VS+
 1  5 k Brzeziński, Mateusz POL R 2203 7.0 21.00 4;8;6;7;1;2;3;
2 3 WGM Haast, Anne NED 2297 6.0 15.00 6;7;1;2;8;4;
3 1 l+ Wiśniewski, Szymon POL R 1783 4.0 9.25 8;2;6;
4 8   Schmidt, Paul GER 0 3.0 6.50 2;6;4;
5 6   Kasel, Alexander GER 1703 2.5 4.50 4;7;
6 4 II Szortyka, Dominik POL 1524 2.0 4.50 7;
7 2   Tromer, Felix GER 0 2.0 3.75 7;
8 7   Bollnow, Alex GER 0 1.5 5.00 8;